Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 485 -2015-11-12 - Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Водоканал» м. Запоріжжя

Відповідно  до  статті  29  Закону  України   «Про   питну   воду  та  питне водопостачання», статті  40 Водного  кодексу  України  та  на підставі  розрахунку Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Водоканал» м. Запоріжжя, виконаних та погоджених відповідно до наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 25.06.2014 р.: №179 «Про  затвердження порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», №180 «Про затвердження Методики розрахунку втрат питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання», №181 «Про затвердження Методики розрахунку технологічних витрат питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  Поточні   індивідуальні   технологічні   нормативи використання питної води  для  комунального  підприємства  «Водоканал»       м. Запоріжжя на рівні 44,694 %  від об’єму піднятої води, у тому числі втрати води підприємства - 29,759 % від об’єму піднятої води .

2. При формуванні тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення враховувати затверджені технологічні нормативи використання питної води.

3. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль  за   виконанням   рішення    покласти   на   першого  заступника   міського  голови  з  питань   діяльності   виконавчих   органів  ради  Свіркіна Д.О.


Міський голова                                                                                      О.Ч.Сін

 

                                                                                                                                    Пояснювальна записка 
до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Водоканал» м. Запоріжжя»

          З метою забезпечення науково обґрунтованого нормування технологічного використання питної води на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства та раціонального використання водних ресурсів, стимулювання діяльності суб’єктів господарювання до зменшення втрат питної води під час її виробництва, транспортування та розподілення, оптимізації собівартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, а також на підставі наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (надалі – Мінрегіон) від 25.06.2014 р.: №180 «Про затвердження Методики розрахунку втрат питної води підприємствами,   які   надають   послуги   з   централізованого  водопостачання»,  №181  «Про затвердження Методики розрахунку технологічних витрат питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або  водовідведення», комунальним підприємством «Водоканал» м. Запоріжжя були розроблені Поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (далі – ПІТНВПВ).

Згідно вимог «Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», затвердженого наказом №179 від 25.06.2014 р. Мінрегіону, розрахунок  Поточних ІТНВПВ погоджено 21.04.2015 р. з Департаментом екології і природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації та 18.05.2015 р. з Запорізьким регіональним управлінням водних ресурсів Дніпровського басейнового управління водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України та разом із заявою від 19.05.2015 р. №5212 подано для розгляду та встановлення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі - НКРЕКП).

На виконання  ст.29  Закону  України   «Про   питну   воду  та  питне  водопостачання», ст.40  Водного  кодексу  України  та п.2.1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради  виноситься рішення щодо затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Водоканал» м.Запоріжжя у розмірі 446,94 м.куб/1000 м.куб. від піднятої води (44,694%), у тому числі втрати води підприємства – 297,59 м.куб/1000 м.куб. від піднятої води (29,759%) для подальшого надання затверджених Поточних ІТНВПВ КП «Водоканал» м. Запоріжжя для їх встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Заступник директора департаменту
житлово-комунального господарства
Запорізької міської ради                                                                 Е.Л. Брутман


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet