Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 488/2 -2015-11-12 - Про оформлення раніше виконаного перепланування квартири №89 в житловому будинку №2 по вул.Українській

Розглянувши звернення та надані документи МКП «Основаніє» про перепланування квартири №89 в житловому будинку №2 по вул.Українській, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 19.10.2015 №П-1894, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Оформити раніше виконане перепланування квартири №89 в житловому  будинку  №2  по  вул.Українській  (загальна  площа квартири 48,54 кв.м, житлова площа квартири 31,2 кв.м, згідно з технічним паспортом від 08.10.2014 інвентарна справа № 44436/68825), якою володіє територіальна громада м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.
Перепланування в квартирі виконано шляхом:
- улаштування дверного прорізу замість віконного у капітальній стіні в кухні (9). 
2. Гр.Пасічній В.А. та гр.Беспуді Л.О. оформити перепланування квартири за рахунок власних коштів.
3. Гр.Пасічній В.А. та гр.Беспуді Л.О. та міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири в порядку, визначеному чинним законодавством. 
4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М.

Міський голова                                        О.Ч.Сін
 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet