Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 503 -2015-11-20 - Про виключення квартири №31 по вул.Автозаводській,48-б із числа службової житлової площі Управління Служби безпеки України в Запорізькій області

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Наказом Служби безпеки України від 06.11.2007 за №792 про затвердження „Інструкції про організацію забезпечення і надання військовослужбовцям Служби безпеки України та членам їх сімей житлових приміщень”, розглянувши клопотання Управління Служби безпеки України в Запорізькій області від 13.11.2015 №59/24-4628к1т щодо виключення квартири із числа службової житлової площі Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити із числа службової житлової площі Управління Служби безпеки України в Запорізькій області двокімнатну квартиру №31 по вул.Автозаводській,48-б так як відпала потреба у такому їх використанні.

2. Департаменту житлово- комунального господарства Запорізької міської ради оформити ордер на двокімнатну квартиру №31 житловою площею 34,2 кв.м. (загальною- 69,57 кв.м.) по вул.Автозаводській,48-б працівнику Служби безпеки України в Запорізькій області Слижуку Григорію Григоровичу на сім’ю із 3 осіб (він, дружина-Слижук Олеся Алімівна, син-Слижук Ярослав Григорович).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О.


 

Міський голова                                                                         О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet