Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 505 -2015-11-20 - Про переведення нежитлового приміщення №ХІІ (літ А-9) в житловому будинку №26-б по вул.Новгородській для подальшого використання під службові житлові квартири прокуратури Запорізької області

Розглянувши звернення міського комунального підприємства «Основаніє» від 10.11.2015 №14317/01, лист прокуратури Запорізької області від 29.09.2015 №13/2-194вих15 та надані документи про переведення нежитлового приміщення №ХІІ (літ А-9) в житловому будинку №26-б по вул.Новгородській до житлового фонду, враховуючи висновки департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 12.11.2015 №Р-2192, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати можливим переведення до житлового фонду нежитлового приміщення №ХІІ (літ А-9) загальною площею 125,0 кв.м. та з площею літніх приміщень з подальшим улаштуванням двох квартир з наступними площами: однокімнатної квартири загальною площею 59,13 кв.м, трикімнатної квартири загальною площею 69,41 кв.м.   

2. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:

2.1. Замовити в департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради вихідні дані на переведення до житлового фонду нежитлового приміщення №ХІІ (літ А-9) з подальшим улаштуванням двох квартир та літніх приміщень.        

2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на переведення до житлового фонду нежитлового приміщення №ХІІ (літ А-9) розташованого в житловому будинку №26-б по вул.Новго-родській для подальшого улаштування квартир, площі яких визначені в п.1 цього рішення, і узгодити її в установленому порядку.      

2.3. Переведення до житлового фонду  нежитлового приміщення №ХІІ (літ А-9), виконувати у відповідності до затвердженої проектно-кошторисної документації.

2.4. Ввести об'єкти в експлуатацію згідно вимог чинного законодавства.

3. Міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з господарським суб'єктом, що проводить технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна виключити нежитлове приміщення №ХІІ (літ А-9) площею 125,0 в житловому будинку №26-б по вул.Новгородській з нежитлової площі та включити до житлової площі, шляхом внесення відповідних змін в документи інвентаризації приміщень.

4. Міському комунальному підприємству «Основаніє» та реєстраційній службі Запорізького міського управління юстиції:

4.1. Провести реєстрацію права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на квартири, вказані у п.1 цього рішення.

4.2. Скасувати попередню реєстрацію права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на нежитлове приміщення №ХІІ (літ А-9) площею 125,0 кв.м. в житловому будинку №26-б по вул.Новгородській.

5. Включити до числа службової житлової площі прокуратури Запорізької області квартири, вказані в п.1 цього рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О.


 

Міський голова                                                                                О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet