Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 517 -2015-12-08 - Про заходи щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з рішеннями Запорізької міської ради від 24.12.2012 № 79 “Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя”, від 15.01.2015 № 4 “Про Програму економічного і соціального розвитку м. Запоріжжя на 2015 рік” зі змінами та доповненнями, рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від  25.08.2011 № 363 “Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням” зі змінами, та з метою підготовки до святкування Нового Року та Різдва Христова у м. Запоріжжя в 2015/2016 р.р., виконавчий комітет Запорізької міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради забезпечити встановлення міської новорічної ялинки на площі Маяковського та прийняття її в експлуатацію до 19.12.2015.  
2. Доручити комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» виконати посадку живої ялинки на Алеї Трудової Слави та придбати гірлянди для прикрашання прилеглих до неї дерев.
3. Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне  управління автомобільних шляхів»  виконати навколо живої ялинки благоустрій території з влаштуванням покриття тротуарною плиткою.
4.Доручити комунальному підприємству  «Титан» забезпечити: 
4.1. Монтаж / демонтаж, експлуатацію міської новорічної ялинки на площі Маяковського.
4.2. Прикрашання іграшками новорічної ялинки на площі Маяковського та живої ялинки на Алеї Трудової Слави. 
4.3. Доставку та розстановку необхідної кількості огородження на площі Маяковського, Алеї Трудової слави та бул. Шевченка.
4.4. Демонтаж та транспортування дев’яти  дерев’яних декоративних будиночків з території  Ландшафтного парку «Вознесенівський» і парку Перемоги, монтаж і підключення їх до електроживлення на пл. Маяковського та бул.Шевченка. 
4.5. Укладання договорів з підприємцями на електроживлення зазначених дерев’яних будиночків відповідно до вимог діючого законодавства.    
4.6. Встановлення необхідної кількості біотуалетів на період підготовки та проведення новорічних і  різдвяних свят.
5. Доручити комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» придбати електротехнічні матеріали для забезпечення підключення до мереж зовнішнього освітлення, змонтувати, перевірити та підключити до мереж зовнішнього освітлення гірлянд і ілюмінації на пл. Маяковського та Алеї Трудової Слави, святкової інсталяції на пл. Маяковського та бул. Шевченка, ілюмінаційних малих форм та новорічної композиції на бул.Шевченка.
6. Доручити районній адміністрації міської ради по Орджонікідзевському району укласти договір з  комунальним підприємством «Титан» на виконання робіт з монтажу / демонтажу та прикрашання іграшками районної ялинки на пл. Фестивальній.
6.1. Комунальному підприємству «Титан» для встановлення районної ялинки  придбати кріплення та гілля зеленої маси.
7. Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» за  рахунок  прибутку, одержаного  від  фінансово – господарської 
діяльності підприємства, в рамках підтримки та розвитку інфраструктури міста, надати поворотну фінансову допомогу шляхом перерахування коштів:
7.1. Комунальному підприємству «Титан» у сумі 248 622 (двісті сорок вісім тисяч шістсот двадцять дві) грн. 28 коп. на придбання новорічних іграшок та гірлянд для прикраси міської новорічної ялинки на пл. Маяковського та живої ялинки на Алеї Трудової Слави, кріплення, гілля зеленої маси та перевезення і підключення дерев’яних декоративних  будиночків.
7.2 Комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» у сумі 68 009 (шістдесят вісім тисяч дев’ять) грн. 55 коп. на придбання гірлянди для прикраси зелених насаджень біля живої ялинки на Алеї Трудової Слави.
8. Доручити департаменту житлово-комунального господарства міської ради та районним адміністраціям міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведення новорічних та різдвяних свят з 19.12.2015 до 19.01.2016.
9. Просити Ленінський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області забезпечити цілодобову охорону міської новорічної ялинки на  пл. Маяковського, висадженої ялинки на Алеї Трудової Слави, ілюмінаційних малих форм та новорічної композиції по бул. Шевченка із залученням правоохоронних органів в установленому порядку. 
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.
 

Міський голова                                                                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet