Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 539 -2015-12-23 - Про організацію обліку дітей дошкільного віку в м. Запоріжжя

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства»,  з метою прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх запитів населення та створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради щорічно проводити облік дітей дошкільного віку: 
1.1.  Забезпечити у період з 20 травня по 10 вересня здійснення організаційних заходів  та координації роботи щодо обліку дітей від народження до шести (семи) років у всіх районах м.Запоріжжя.
1.2.  Забезпечити до 30 червня отримання у Головному управлінні статистики у Запорізькій області даних про чисельність дітей дошкільного віку  м.Запоріжжя. 
1.3.  Забезпечити отримання до 10 серпня інформації про чисельність дитячого населення від народження до 6(7) років, яке знаходиться на обліку в медичних закладах м.Запоріжжя.
2. Управлінню з питань охорони здоров’я міської ради надавати необхідну допомогу  департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради у проведенні обліку дітей дошкільного віку у межах своєї компетенції:
2.1. Призначити відповідальних за підготовку даних про чисельність дитячого населення від народження до 6(7) років (станом на 01 серпня із розподілом по кожному району за роками народження), яке знаходиться на обліку в медичних закладах м.Запоріжжя. 
2.2.  Забезпечити до 10 серпня надання до департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради інформації про чисельність дитячого населення від народження до 6(7) років (станом на 01 серпня із розподілом по кожному району за роками народження), яке знаходиться на обліку в медичних закладах м.Запоріжжя.
2.3. Забезпечити до 10 серпня надання за запитом уповноважених департаментом освіти і науки, молоді та спорту міської ради осіб інформації  про кількісний склад дітей дошкільного віку за роками народження (станом на 01 серпня) на кожній педіатричній дільниці медичних закладів м.Запоріжжя.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.


Міський голова                                                                                                             В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet