Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 549 -2015-12-23 - Про переведення нежитлового приміщення №46а під житлову квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського

Розглянувши звернення міського комунального підприємства «Основаніє» від 17.09.2015 №11607/01-03 та надані документи про переведення нежитлового приміщення №46а під житлову квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 29.10.2015 №П-2090, виконавчий комітет Запорізької міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Визнати можливим переведення нежитлового приміщення №46а (загальна площа 13,7 кв.м.) під житлову однокімнатну квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського.
2. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:
2.1. Замовити в департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради вихідні дані на переведення нежитлового приміщення №46а під житлову квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського.
2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на переведення нежитлового приміщення №46а під житлову квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського і узгодити її в установленому порядку.
2.3. Переведення нежитлового приміщення №46а під житлову квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського виконувати у відповідності до затвердженої проектно-кошторисної документації.
2.4. Ввести об'єкт в експлуатацію згідно вимог чинного законодавства.
3. Міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з господарським суб'єктом, що проводить технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна виключити нежитлове приміщення №46а в житловому будинку №28а по вул.Малиновського загальною площею 13,7 кв.м. з нежитлової площі та включити зазначене приміщення до житлової площі, шляхом внесення відповідних змін в документи інвентаризації приміщень. 
4. Міському комунальному підприємству «Основаніє» та реєстраційній службі Запорізького міського управління юстиції:
4.1. Провести реєстрацію права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на однокімнатну квартиру в житловому будинку №28а по вул.Малиновського.                                             
4.2. Скасувати попередню реєстрацію права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на нежитлове приміщення №46а загальною площею 13,7 кв.м. 
5. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради оформити ордер на однокімнатну квартиру, яка утворилась після переведення нежитлового приміщення №46а в житловому будинку №28а по вул.Малиновського, Перекупенко Інесі Вікторівні, одній, за фактом проживання.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.


Міський голова                                                                                В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet