Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 554 -2015-12-23 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.12.2015 №517 «Про заходи щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят»

У зв'язку з встановленням Запорізькою обласною державною адміністрацією новорічної ялинки на площі Фестивальній виконавчий комітет Запорізької міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 08.12.2015 №517 «Про заходи щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят», а саме: п. 6 викласти в новій редакції: «6. Доручити районній адміністрації міської ради по Орджонікідзевському району укласти договір з комунальним підприємством «Титан» на виконання робіт з монтажу/демонтажу та прикрашання іграшками районної ялинки на площі біля Запорізького державного цирку».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.


Міський голова                                                                                                                                                                В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet