Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 557 -2015-12-30 - Про затвердження видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженнями голови Запорізької обласної державної адміністрації від  28.12.2015 № 536 «Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» та від 29.12.2015 № 537 «Про перерозподіл обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на 2015 рік», відповідно до пункту 17 рішення міської ради від 15.01.2015 № 34 «Про бюджет міста на 2015 рік» (зі змінами) виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Збільшити обсяг видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам на надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" згідно з додатком 1.
2. Зменшити обсяг видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот  згідно з додатком 1.
3. Зменшити обсяг видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  згідно з додатком 1.
4. Департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради з урахуванням внесених змін, передбачених у пунктах 1, 2, 3 рішення, внести зміни до розпису бюджету міста на 2015 рік.
5. Внести дане рішення на затвердження сесією Запорізької міської ради.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директора департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради Малиш В.І.


Міський голова                                                                                                В.В. Буряк
 

Прикріплені файли:

Додатки.xlsx


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet