Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 11/2 -2016-01-28 - Про передачу районній адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району витрат по об’єкту «Капітальний ремонт колесовідбійного бруса на дамбі ім. Ленінського комсомолу»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врахування витрат в балансовій вартості об’єкта «Дамба  ім.Ленінського комсомолу» та території Жовтневого району м.Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району витрати з капітального ремонту ділянки колесовідбійного бруса довжиною 533п.м на дамбі ім. Ленінського комсомолу на ділянці Жовтневого району м. Запоріжжя в сумі 400242,55грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району прийняти витрати з капітального ремонту колесовідбійного бруса на дамбі ім.Ленінського комсомолу на ділянці Жовтневого району м. Запоріжжя.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.


Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet