Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 28 -2016-01-28 - Про встановлення тарифів на теплову енергію комунального підприємства «Водоканал»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про житлово-комунальні послуги», «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 (зі змінами), виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Встановити тарифи на теплову енергію комунального підприємства  «Водоканал» для будинку №21 по вул. Вузловій:
- для потреб населення – 700,48 грн./Гкал (з ПДВ);
- для потреб інших споживачів – 1577,20 грн./Гкал (з ПДВ).
2. Комунальному підприємству «Водоканал» м. Запоріжжя для аналізу тарифів на теплову енергію щоквартально до 30 числа місяця, наступного за звітним, надавати звітні матеріали до департаменту економічного розвитку міської ради.
3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.06.2011 №289 «Про встановлення тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для комунального підприємства «Водоканал» м. Запоріжжя та на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання № 4».
4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.


Міський голова                                                                                                                       В.В.Буряк
 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet