Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 32/1 -2016-01-28 - Про переведення нежитлового приміщення №1 під житлову квартиру в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги

Розглянувши звернення гр.Павлової Ю.В. та гр.Власенко Д.В. №Ко-4974Л та клопотання міського комунального підприємства „Основаніє” від 11.08.2015 №10031/01-03 та надані документи про переведення нежитлового приміщення №1 під житлову квартиру в житловому будинку №35 вул.Дніпровські пороги, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 24.09.2015 №В-1747, виконавчий комітет Запорізької міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Визнати можливим переведення нежитлового приміщення №1 під житлову квартиру в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги, яким володіють гр.Павлова Ю.В. та гр.Власенко Д.В.
2. Гр.Павловій Ю.В. та гр.Власенко Д.В.:
2.1. Переведення нежитлового приміщення №1 під житлову квартиру в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги та її оформлення виконати за рахунок власних коштів.
3. Гр.Павловій Ю.В. та гр.Власенко Д.В. та міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, виключити нежитлове приміщення №1 (загальною площею 87,72 кв.м.) з нежитлової площі в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги та включити до житлової площі квартиру (загальною площею 87,72 кв.м.) в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги шляхом внесення відповідних змін в документи інвентаризації приміщень.
4. Гр.Павловій Ю.В. та гр.Власенко Д.В. та реєстраційній службі Запорізького міського управління юстиції:
4.1. Провести реєстрацію права приватної власності за гр.Павловою Ю.В. та гр.Власенко Д.В. на квартиру в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги  (загальна площа квартири складає 87,72 кв.м.).
4.2. Скасувати попередню реєстрацію права власності на нежитлове приміщення №1 (загальна площа 87,72 кв.м.) в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги.
4.3. Оформити право приватної власності за Гр.Павловою Ю.В. та гр.Власенко Д.В., видати свідоцтво про право приватної власності на квартиру в житловому будинку №35 по вул.Дніпровські пороги (загальна площа квартири складає 87,72 кв.м.).
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.


Міський голова                                                                                                                  В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet