Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 39 -2016-01-28 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.07.2014 №265 «Про раду з питань розміщення соціальної реклами в м. Запоріжжі»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», з метою оперативного врегулювання правових відносин, виникаючих в процесі розміщення соціальної реклами, а також підвищення якості зовнішнього вигляду соціальної реклами, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від  25.07.2014 № 265 «Про раду з питань розміщення соціальної реклами в м.Запоріжжі»:
Додаток 2 до рішення (Склад ради з питань розміщення соціальної реклами в м. Запоріжжі) викласти в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                    В.В. Буряк 
 

Прикріплені файли:

dodatok_39.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet