Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 40 -2016-01-28 - Про розміщення соціальної реклами

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Запорізької міської ради від  24.12.2012 №79 “Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя”, рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від  22.02.2013 №45 "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами"  та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від  25.08.2011 №363 "Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням", з метою інформування мешканців міста Запоріжжя про соціальні акції та програми, які проводяться у місті, а також для досягнення суспільно корисних цілей та популяризації загальнолюдських цінностей, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Доручити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” при наявності рекламних площин, вільних від комерційної реклами, передати за договором позички рекламні площини для розміщення плакатів відповідної тематики щомісячно з січня 2016 року, згідно з додатком.
2. Дозволити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” за відповідними заявками розміщення на вільних від комерційної реклами рекламних засобах, які  перебувають у нього на балансі, інформаційних плакатів, як соціальної реклами з інформацією,  яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей та розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку.  
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк
 

Прикріплені файли:

dodatok_40.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet