Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 62 -2016-02-29 - Про відпуск палива з місцевого резерву

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», Порядком створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.10.2015 №443 виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради відпустити з місцевого резерву паливо-мастильних матеріалів Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Запорізькій області бензину А-92 у кількості 1000 л (одна тисяча літрів).
2. Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Запорізькій області надати до управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради акти про використання матеріальних цінностей, визначених в пункті 1, на протязі 3-х місяців з дати їх надходження.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.


Міський голова                                                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet