Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 92 -2016-02-29 - Про визнання аварійним житлового будинку № 7 по пров. Куп’янський

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Житлового кодексу України, постановою Ради Міністрів УРСР від 26 квітня 1984 року №189 «Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання», розглянувши висновок ТОВ «Настрой» від 30.07.2014, акт  обстеження  житлового будинку № 7 по пров. Куп’янський від 28.01.2016,  виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визнати житловий будинок № 7 по пров. Куп’янський аварійним, таким, що не відповідає санітарним і технічним вимогам, є непридатним для проживання та підлягає знесенню, а мешканці відселенню.
2. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та районній адміністрації Запорізької міської ради  по  Шевченківському району вжити  заходів  щодо  відселення   мешканців   житлового  будинку  № 7 по  пров. Куп’янський.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово - комунального господарства міської ради  Бородая О.М.  


Міський голова                                                                                                                     В.В. Буряк
 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet