Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 94 -2016-02-29 - Про утворення тимчасового комунального ринку

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків», з метою організації виконання Програми вдосконалення функціонування ринків КП «Запоріжринок» та з урахуванням пропозиції районної адміністрації міської ради щодо впорядкування неорганізованої торгівлі, дотримання належних санітарних умов на вулицях, прилеглих до території Центрального ринку КП «Запоріжринок», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 19.02.2016 № 64 «Про перейменування вулиці Жовтневої в місті Запоріжжі на вулицю Земського лікаря Лукашевича», від 19.02.2016 № 79 «Про перейменування вулиці Ілліча в місті Запоріжжі на вулицю Благовіщенську», від 19.02.2016 № 81 «Про перейменування Жовтневого району міста Запоріжжя на Олександрівський район» та розпорядження міського голови від 20.02.2016 № 83р «Про виконання Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо перейменування топонімів міського підпорядкування та демонтажу об’єктів монументального мистецтва міста Запоріжжя», задля забезпечення захисту прав споживачів і підприємців виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Утворити тимчасовий комунальний ринок на прилеглих до Центрального ринку КП «Запоріжринок» ділянках вулиць: по вул. Жуковського – від вул. Благовіщенської до вул. Земського лікаря Лукашевича, по вул. Гоголя – від вул. Благовіщенської до вул. Земського лікаря Лукашевича, на протилежному від Центрального ринку тротуарі у провулку Млиновому та по вул. Благовіщенській від вул. Гоголя до вул. Жуковського на період до трьох років.
2. Доручити КП «Запоріжринок» забезпечити на територіях, зазначених у п. 1. даного рішення:
2.1. створення належних умов для провадження підприємцями торговельної діяльності;
2.2. дотримання вимог Правил торгівлі на ринках;
2.3. надання торгуючим послуг КП «Запоріжринок»; 
2.4. стягнення з торгуючих плати за послуги ринку у порядку, встановленому рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 №48 «Про затвердження правил торгівлі на ринках».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та районну адміністрацію міської ради по Олександрівському району.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet