Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 95 -2016-02-29 - Про утворення тимчасового комунального ринку з продажу квітів

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 №868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків» та з метою впорядкування неорганізованої торгівлі, дотримання належних санітарних умов, задля забезпечення захисту прав споживачів і підприємців, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Утворити тимчасовий комунальний ринок з продажу квітів по пр. Ювілейному (зупинка громадського транспорту «Вул. Лахтінська») на період до трьох років.
2. Доручити КП «Запоріжринок» забезпечити на території тимчасового ринку: 
2.1. Створення належних умов для провадження підприємцями торговельної діяльності.
2.2. Дотримання вимог Правил торгівлі на ринках.
2.3. Надання торгуючим послуг КП «Запоріжринок». 
2.4. Стягнення з торгуючих плати за послуги ринку у порядку, встановленому рішенням Запорізької міської ради  від 22.06.2011 №48 «Про затвердження правил торгівлі на ринках».
3. Доручити районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району спільно з КП «Запоріжринок» протягом терміну функціонування тимчасового комунального ринку провести громадське обговорення генерального плану розвитку міста з метою визначення доцільності розташування ринку на вищевказаній ділянці на постійній основі.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та районну адміністрацію міської ради по Хортицькому району.

 

Міський голова                                                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet