Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 83 -2016-02-29 - Про розміщення місцевого матеріального резерву

Відповідно до пункту 6 «Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» та з метою цільового використання й оперативної доставки місцевого матеріального резерву до можливих зон надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради розмістити місцевий матеріальний резерв для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі на складах і базах підвідомчих комунальних підприємств (додається).
2. Використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі здійснювати згідно пункту 11 «Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі» затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.10.2015 № 443.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.


Міський голова                                                                                                                   В.В. Буряк
 

Прикріплені файли:

dodatok_83.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet