Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 82 -2016-02-29 - Про затвердження номенклатури та обсягів накопичення матеріально-технічних засобів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, що підлягають закладенню у місцевий резерв м. Запоріжжя

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, Постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», Порядком створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.10.2015 № 443 виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити номенклатуру та обсяги накопичення матеріально-технічних засобів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, що підлягають закладенню у місцевий резерв м. Запоріжжя (додається).
2. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 30.10.2015 № 469 «Про затвердження номенклатури та обсягів накопичення матеріально – технічних засобів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, що підлягають закладенню у місцевий резерв м. Запоріжжя» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                                           В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok_82.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet