Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 102 -2016-03-15 - Про звільнення від плати за соціальне обслуговування

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пунктом 20 Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №1417 (зі змінами та доповненнями), з метою надання додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту громадян, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Звільнити від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділенням соціальної допомоги вдома Комунарського району Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко Олександру Андріївну, 1935 року народження, яка проживає за адресою: м.Запоріжжя, вул. Магара-Парамонова, буд.8/2, кв.58, до виходу із складних життєвих обставин.

2. Звільнити від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділенням соціальної допомоги вдома Комунарського району Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мамай Світлану Іванівну, 1968 року народження, яка проживає за адресою: м.Запоріжжя, вул. Магара-Парамонова, буд.8/2, кв.58, до виходу із складних життєвих обставин.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                           В.В.Буряк

 

 

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet