Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 108 -2016-03-24 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.02.2016 № 82 «Про затвердження номенклатури та обсягів накопичення матеріально-технічних засобів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, що підлягають закладенню у місцевий резерв м. Запоріжжя» та передачу паливно-мастильних матеріалів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунального підприємства «ЕЛУАШ», комунального підприємства «Титан», комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» та подання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Бородая О.М., виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.02.2016 № 82 «Про затвердження номенклатури та обсягів накопичення матеріально-технічних засобів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, що підлягають закладенню у місцевий резерв м. Запоріжжя», виклавши номенклатуру в новій редакції (додається).
2. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради внести зміни в бухгалтерський облік місцевого матеріального резерву м.Запоріжжя.
3. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради вивести з місцевого матеріального резерву м. Запоріжжя та передати в господарське відання комунальним підприємствам для подальшого використання при виконанні робіт та послуг за планами використання, а саме:
3.1. Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» бензин А-92 у кількості 27830 літрів на суму 496 765,00 грн., дизельне пальне у кількості 59534 літрів на сумму 973 380,90 грн.
3.2. Комунальному підприємству «Титан» бензин А-92 у кількості 1760 літрів на суму 31 416,00 грн.
3.3. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» бензин А-92 у кількості 5630 літрів на суму 100 495,50 грн., дизельне пальне у кількості 3000 літрів на суму 49 050,00 грн.
4. Комунальним підприємствам при складанні актів виконаних робіт за планами використання враховувати вартість отриманого бензину та дизельного пального згідно з цим рішенням.
5. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради внести зміни до рішення міської ради «Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м.Запоріжжя на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 15.01.2015 №15 (зі змінами та доповненнями)».
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Бородая О.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                                                                       В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok_108.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet