Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 147/2 -2016-03-25 - Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради народних депутатів від 29.12.1994 №534 «Про найменування вулиць, провулків, майданів, проспектів у м. Запоріжжі»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження Запорізького міського голови від 20.02.2016 № 86 р «Про перейменування вулиці Леонова в місті Запоріжжі на вулицю Парковий бульвар», виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради народних депутатів від 29.12.1994 №534 «Про найменування вулиць, провулків, майданів, проспектів у м. Запоріжжі», змінивши назву вулиці Леонова на вулицю Парковий бульвар, а саме:

Російською мовою

Українською мовою

Парковый бульвар

Парковий бульвар

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet