Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 153 -2016-03-25 - Про виділ нежитлового приміщення №ХVІ по вул.Сталеварів/вул.Патріотичній,19/38 зі складу гуртожитку в окремий об’єкт нерухомого майна

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.4 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, ст. ст.182,319 Цивільного кодексу України, розглянувши звернення департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради, згоду департаменту житлово-комунального господарства міської ради та розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району від 30.10.2015 №854р “Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості, нежитловому приміщенню №ХVІ по вул.Сталеварів/вул.Патріотичній,19/38 в м.Запоріжжя”, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Виділити зі складу гуртожитку №19/38 по вул.Сталеварів/вул.Пат-ріотичній в окремий об'єкт нерухомого майна нежитлове приміщення №ХVІ першого поверху  /літ.А-5/ загальною площею 677,8 кв.м, яке є об’єктом права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя.
2. Департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо державної реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на окремий об'єкт нерухомого майна, зазначений в п.1 рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  - директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Бородая О.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  - директора департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради Малиш В.І.

 

Міський голова                                                                                                                       В.В.Буряк

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про виділ нежитлового приміщення   №ХVІ   по   вул.Сталеварів/вул.Патріотичній,19/38   зі   складу гуртожитку в окремий об’єкт нерухомого майна»

До виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшло звернення від департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради щодо виділення зі складу житлового будинку в окремий об’єкт нерухомого майна нежитлового приміщення №ХVІ по вул.Сталеварів/вул.Патріотичній,19/38 для здійснення заходів з проведення державної реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на зазначений об’єкт нерухомого майна та його подальше використання.

Станом на теперішній час зазначене нежитлове приміщення перебуває в оперативному управлінні департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради.

Відповідно Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» право власності на нерухоме майно підлягає обов’язковій державній реєстрації та виникає з моменту такої реєстрації.

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про   державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та ст.ст.182,319 Цивільного кодексу України, для реалізації права територіальної громади м.Запоріжжя на володіння, користування та розпорядження нерухомим майном, на засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради внесено проект рішення виконавчого комітету про виділ нежитлового приміщення №ХVІ (загальною площею 677,8 кв.м) по вул.Сталеварів/вул.Патріотичній,19/38  зі  складу гуртожитку в окремий об’єкт нерухомого майна.

 

Директор департаменту                                                                                                         С.В.Стецюк 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet