Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 154 -2016-03-25 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення до житлового будинку по вул.Дудикіна,22а від житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник»

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення  житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник», враховуючи згоду департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та комунального підприємства «Водоканал»,  виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя від житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник» інженерні мережі до житлового будинку №22а по вул.Дудикіна, а саме:
зовнішні   мережі   водопостачання   загальною   довжиною   93,0  п.м,    вартістю 21 824,00 грн.;
зовнішні  мережі  водовідведення  загальною  довжиною  150,0  п.м,  вартістю 5 034,00 грн.
2. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Водоканал» інженерні  мережі, зазначені в п.1 рішення.
3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя об’єктів інженерної інфраструктури по вул.Дудикіна,22а, зазначених в п.1 цього рішення, та подальшої передачі їх в господарське відання комунальному підприємству «Водоканал».
4. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на заступника міського  голови   з  питань   діяльності   виконавчих  органів   ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради  Бородая О.М.  

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА 
до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради
«Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення до житлового будинку по вул.Дудикіна,22а  від житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник»

До  виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшло звернення житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник» з питання прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення до житлового будинку №22а по вул.Дудикіна та передачі в господарське відання КП «Водоканал» для належного утримання та подальшого їх обслуговування.
Зазначені інженерні мережі є невід’ємною частиною життєзабезпечення житлового будинку №22а по вул.Дудикіна та відповідно до проведеної незалежної експертної оцінки  мають технічні характеристики:
зовнішні   мережі   водопостачання   загальною   довжиною   93,0  п.м,    вартістю 21 824,00 грн.;
зовнішні  мережі  водовідведення  загальною  довжиною  150,0  п.м,  вартістю 5 034,00 грн.
Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення та надані документи житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник», враховуючи згоду департаменту житлово-комунального господарства Запорізь-кої міської ради та комунального підприємства «Водоканал» на розгляд виконавчого комітету Запорізької міської ради внесено проект рішення про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення до житлового будинку по вул.Дудикіна,22а  від житлово-будівельного кооперативу «Гідробудівельник».

Директор департаменту комунаьної
власності  та  приватизації
Запорізької  міської  ради                                                                                                           С.В.Стецюк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet