Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 157 -2016-03-25 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя спортивного обладнання від Громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене»

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.319 Цивільного кодексу України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення Громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене», враховуючи згоду департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та комунального підприємства «Титан», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

Прийняти до комунальної власності територіальної  громади  м.Запоріжжя

спортивне обладнання, яке встановлено в парку Перемоги загальною вартістю 18000,00 грн. з урахуванням ПДВ, а саме:

спортивний комплекс (3800×2650×2500) вартістю 14700,00 грн. з урахуванням ПДВ;

бруси (2460×550×1200) вартістю 3300,00 грн. з урахуванням ПДВ.

2. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством  «Титан» майно, зазначене  в п.1 цього рішення.

3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя спортивного обладнання (відповідно до п.1 цього рішення), та подальшої передачі його в господарське відання комунальному підприємству «Титан».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Волобуєва В.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради
«Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя спортивного обладнання від Громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене»

 

            До виконавчих органів місцевого самоврядування надійшло звернення Громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене» з питання прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя спортивного майданчика, який встановлено в парку Перемоги.

            Зазначений спортивний майданчик складається із спортивного обладнання, а саме:

спортивний комплекс (3800×2650×2500) вартістю 14700,00 грн. з урахуванням ПДВ;

бруси (2460×550×1200) вартістю 3300,00 грн. з урахуванням ПДВ. Загальна вартість даного спортивного обладнання складає 18000,00 грн. з

урахуванням ПДВ.

            Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.319 Цивільного кодексу України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення та надані документи Громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене», враховуючи згоду департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та комунального підприємства «Титан» на розгляд виконавчого комітету Запорізької міської ради внесено проект рішення про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя спортивного обладнання від Громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене».

          

Директор департаменту комунальної
власності  та  приватизації
Запорізької  міської  ради                                                                                                     С.В.Стецюк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet