Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 160/1 -2016-03-25 - Про передачу в користування за договором позички частини нежитлового приміщення в будівлі №180-а по пр. Соборному громадській організації "ЗАПОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО"

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядуванні в Україні", рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 "Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя", розглянувши звернення ГО "ЗАПОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО" від 19.02.2016 №11, враховуючи згоду департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради від 03.03.2016 №305/01-37/01, МКП "ОСНОВАНІЄ" від 18.02.2016 №1630/01-06, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Передати в користування за договором позички громадській організації "ЗАПОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО" частину нежитлового приміщення другого поверху (літ.А-5) загальною площею 76,39 кв.м, а саме: приміщення №№16-20 та місця загального користування №№1,8 в будівлі №180-а по пр. Соборному, що перебуває на балансі міського комунального підприємства "ОСНОВАНІЄ", для здійснення статутної діяльності строком на 2 роки 11 місяців.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки частини нежитлового приміщення, зазначеної в п.1 даного рішення.
3. Міському комунальному підприємству "ОСНОВАНІЄ" укласти договір позички частини нежитлового приміщення зазначеної в п.1 даного рішення з громадською організацією "ЗАПОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО".
4. Громадській організації "ЗАПОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО" укласти договори з балансоутримувачем об’єкта позички зазначеного в п.1 даного рішення про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та з постачальниками комунальних послуг.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet