Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 160/2 -2016-03-25 - Про передачу Запорізькому обласному військовому комісаріату Міністерства оборони України в користування за договором позички нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна по вул. Одеській, 2

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82, на підставі звернення Запорізького обласного військового комісаріату Міністерства оборони України, згоду департамента освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради від 11.02.2016 №01.01-21/535 щодо безоплатного користування комунальним майном, виконавчий комітет Запорізької міської ради,
В И Р І Ш И В:
1. Передати Запорізькому обласному військовому комісаріату Міністерства оборони України в користування за договором позички нерухоме та інше окремо індивідуально визначене майно по вул. Одеській, 2 згідно з додатком, яке перебуває в оперативному управлінні департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради на строк та за метою використання, що передбачені договором позички №1/15 від 05.01.2015.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів позички зазначених у додатку до цього рішення.
3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради та Запорізькому обласному військовому комісаріату Міністерства оборони України внести відповідні зміни до договору позички №1/15 від 05.01.2015 шляхом укладання додаткової угоди.
4. Запорізькому обласному військовому комісаріату Міністерства оборони України укласти договори з підприємствами – постачальниками комунальних послуг або з Балансоутримувачем об'єкта позички на відшкодування витрат за отримані послуги.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                       Буряк В.В.

 

Прикріплені файли:

dodatok_160_2.doc

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet