Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 160/3 -2016-03-25 - Про передачу в користування за договором позички частини нежитлового приміщення в будинку №25 по бул. Центральному громадській організації "НАРОДНА САМООБОРОНА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядуванні в Україні", рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 "Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя", розглянувши звернення ГО "НАРОДНА САМООБОРОНА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 21.03.2016 №21.03/1-16, враховуючи згоду департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради від 23/03/2016 №467/01-37/01, МКП "ОСНОВАНІЄ" від 22.03.2016 №3051/01-06, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Передати в користування за договором позички громадській організації "НАРОДНА САМООБОРОНА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" частину нежитлового приміщення XXII першого поверху (літ.А-13) загальною площею 50,14 кв.м в будинку №25 по бул. Центральному, що перебуває на балансі міського комунального підприємства "ОСНОВАНІЄ", для здійснення статутної діяльності строком на 2 роки 11 місяців.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки частини нежитлового приміщення, зазначеної в п.1 даного рішення.
3. Міському комунальному підприємству "ОСНОВАНІЄ" укласти договір позички частини нежитлового приміщення зазначеної в п.1 даного рішення з громадською організацією "НАРОДНА САМООБОРОНА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ".
4. Громадській організації "НАРОДНА САМООБОРОНА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" укласти договори з балансоутримувачем об’єкта позички зазначеного в п.1 даного рішення про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та з постачальниками комунальних послуг.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet