Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 174 -2016-04-01 - Про зупинення подачі теплоносія для опалення

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ринок природного газу», «Про природні монополії», Кодексу газотранспортної системи, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 30.06.2015 №2493, постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», у зв’язку з повідомленням ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» від 01.04.2016 №721/10-01 про відсутність підтверджених номінацій на обсяги природного газу, з метою уникнення несанкціонованого відбору природного газу та недопущення споживання природного газу за подвійним тарифом,  виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Концерну «Міські теплові мережі» (Фоміч С.В.):
1.1. Починаючи з 01.04.2016 вжити заходів щодо припинення споживання природного газу для потреб опалення за відсутності підтверджуючих номінацій обсягів газу.
1.2. При нарахуванні оплати споживачам за послуги з опалення у квітні 2016 року врахувати фактичне припинення подачі теплоносія для потреб опалення.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

 Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet