Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 179 -2016-04-15 - Про скасування паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи те, що департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради при оформленні паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності товариству з обмеженою відповідальністю «БЕРДЯНСЬКІ КОВБАСИ» по Прибережній автомагістралі  в районі пляжу «Молодіжного» в м.Запоріжжя (№№ТС-00815-О - ТС-00822-О від 23.11.2015) не враховані всі наявні планувальні обмеження, що є порушенням пункту 1.12. Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Скасувати паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, згідно з переліком паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, що підлягають скасуванню (додається).   
2. Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради протягом трьох робочих днів з дати набрання чинності цим рішенням:
2.1. Направити копію рішення  товариству з обмеженою відповідальністю «БЕРДЯНСЬКІ КОВБАСИ»;
2.2. Внести інформацію щодо скасування паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності до містобудівного кадастру.
3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                    В.В. Буряк

Прикріплені файли:

Перелік ТС що підлягають скасуванню.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet