Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 181 -2016-04-20 - Про надання фінансової допомоги

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з рішенням Запорізької міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя», від 30.03.2016 №5 «Про Програму економічного і соціального розвитку м.Запоріжжя на 2016 рік», від 30.03.2016 №27 «Про надання дозволу підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади міста», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від  25.08.2011 №363 «Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням» зі змінами, на виконання п.12.2 витягу з рішення Ради оборони Запорізької області від 05.04.2016 №65 «Про вирішення невідкладних проблемних питань оборони області», відповідно до звернень Обласного благодійного фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області», Запорізького міського товариства дружби «Запоріжжя-Оберхаузен», враховуючи листа управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити Обласному благодійному фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області» використати залишок від раніше перерахованих коштів за рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.01.2016 №1 «Про надання фінансової допомоги» у сумі 558 (п’ятсот п’ятдесят вісім) грн. 01 коп. на здійснення заходів щодо придбання продуктів харчування у січні 2016 року.
2. Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» в рамках фінансування та інвестування інших об’єктів та сфер діяльності, за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, надати безповоротну фінансову допомогу шляхом перерахування Обласному благодійному фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області» коштів у сумі 12782 (дванадцять тисяч сімсот вісімдесят дві) грн. 40 коп.
3. Обласному благодійному фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області» здійснити заходи щодо придбання продуктів харчування, палива у квітні 2016 року та надати звіт щодо використання безповоротної фінансової допомоги постійній депутатській комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради.
4. Взяти до відома повернення Запорізьким міським товариством дружби «Запоріжжя-Оберхаузен» на розрахунковий рахунок комунального підприємства «Запорізьке міське інвестиційне агентство» залишку коштів у сумі 588 (п’ятсот вісімдесят вісім) грн. 58 коп., перерахованих відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.06.2015 №270/2 «Про надання фінансової допомоги» для оплати боргу за оренду приміщення.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М., керуючого справами виконавчого комітету міської ради  Омельяновича Р.А.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet