Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 183 -2016-04-25 - Про підготовку місць масового відпочинку жителів міста до функціонування в літній період 2016 року

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 264 «Про затвердження порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.12.2001 № 272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», рішенням міської ради від 22.06.2011 № 41 «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя» та з метою своєчасної підготовки місць масового відпочинку жителів міста до функціонування в літній період 2016 року, виконавчий комітет Запорізької  міської ради
ВИРІШИВ:
1. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради та районним адміністраціям  міської ради забезпечити до 01.06.2016 своєчасну підготовку та подальше утримання у належному санітарно-технічному стані вулично-шляхової мережі міста, прибудинкових територій, парків, скверів, пляжів, фонтанів, куточків відпочинку, спортивно - ігрових майданчиків, які знаходяться на території районів. 
2. Районним адміністраціям Запорізької міської ради:
2.1. Забезпечити контроль за підготовкою пляжів, які знаходяться на території районів.
2.2. Визначити місця, де забороняється масовий відпочинок населення на водних об’єктах та  позначити їх щитами з попереджувальними надписами.
3. Просити власників профілакторіїв, санаторіїв, будинків відпочинку, дитячих оздоровчих закладів, інших установ або організацій, за якими закріплені водойма або місце масового відпочинку громадян, забезпечити утримання відведених територій у належному санітарному стані, проведення обстеження та очищення дна акваторії пляжів, створити сезонні відомчі рятувальні пости, організувати постійне   чергування  рятівників  з метою попередження нещасних випадків і надання допомоги тим, хто потрапив у біду на воді. 
4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському  району виконати роботи по приведенню в належний санітарний стан пішохідного мосту до центрального міського пляжу в районі бул. Шевченка до 01.06.2016.
5. Комунальному підприємству «Титан»:
5.1. Підготувати до 01.05.2016 міські фонтани до функціонування.
5.2. Організувати до 01.06.2016 підготовку та утримання 2-х міських пляжів: Центральний пляж в районі бул. Шевченка (права сторона – від рятувальної станції до кафе «Веселий Роджер») в Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі та Правобережний пляж у Дніпровському (Ленінському) районі.
5.3. Виконати ремонт та фарбування пляжного обладнання.
5.4. Облаштувати пляжні зони медичними пунктами, рятувальними постами та засобами, туалетами, питною водою.
6. Запорізькій міській рятувально-водолазній службі:
6.1. Забезпечити обстеження і очищення дна акваторії пляжів місць масового відпочинку, які перебувають у власності підприємств та установ міста, підготовку матросів -  рятувальників для сезонних рятувальних постів пляжів, причалів, човнових станцій та інших водних об’єктів, призначених для відпочинку громадян на воді.
6.2. Провести обстеження та очищення дна акваторії Правобережного та Центрального пляжів.
7. Районним адміністраціям міської ради по Орджонікідзевському та Ленінському районах міста отримати паспорти  пляжів до 01.06.2016.
8. Рекомендувати Запорізькому міському управлінню Держсанепідслужби у Запорізькій області забезпечити санітарний нагляд  за станом місць масового відпочинку, пунктів громадського харчування та торгівлі.
9. Просити керівників підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, які мають оздоровчі заклади біля води, до 01.06.2016 виконати заходи, спрямовані на дотримання безпеки людей згідно з Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України, затвердженими наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської  катастрофи від 03.12.2001 № 272.
10. Просити балансоутримувачів водних об’єктів забезпечити проведення заходів щодо обладнання водних об’єктів, на яких дозволяється плавання маломірних суден, баз для їх стоянки, місць масового відпочинку населення на воді (пляжі), а також місць, на яких заборонено плавання маломірних суден, навігаційними плавучими, береговими знаками, у тому числі інформаційними (заборонними попередженнями, приписними) знаками встановленого зразка, і сигнальними вогнями.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet