Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 184 -2016-04-25 - Про роботу зі зверненнями громадян в районній адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розглянувши доповідну записку про роботу зі зверненнями громадян в районній адміністрації міської ради по Ленінському району, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про роботу зі зверненнями громадян в районній адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району взяти до відома (додається) та вважати роботу задовільною.
2. Голові районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району Оноді К.К.:
2.1. Забезпечити якість і повноту розгляду звернень громадян щодо компетентного вирішення порушених питань та надання відповіді по суті, безумовного дотримання термінів розгляду звернень громадян.
2.2. Посилити персональну відповідальність посадових осіб структурних підрозділів районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району за своєчасний, належний розгляд питань, порушених у зверненнях громадян.
При підготовці проектів відповідей неухильно виконувати резолюції міського голови, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому ради, зокрема в частині підготовки проектів відповіді заявнику та особистого візування відповіді.
2.3. Рішення про відмову в задоволенні вимог, викладених у зверненні, доводити до відома громадянина в письмовий формі з посиланням на Закони України, викладенням мотивів відмови, роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення (ч.4 ст.15, ч.8 ст.19 Закону України «Про звернення громадян).
2.4. Приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди та інші соціально незахищені категорії громадян.
2.5. Щоквартально готувати звіти за результатами розгляду звернень громадян.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В. Буряк

Прикріплені файли:

ДОПОВ~AV.DOC


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet