Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 199 -2016-04-25 - Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку в м. Запоріжжя у 2016 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646  «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» та з метою забезпечення права здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Забезпечити організацію обліку дітей та підлітків шкільного віку в м. Запоріжжя з 15 травня по 15 серпня 2016 року та складання списків дітей шкільного віку на підставі списків первинного обліку громадян, що зберігаються в житлово-експлуатаційних організаціях, правліннях житлово-будівельних кооперативів, об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, органах місцевого самоврядування.
2. Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради, Ленінському відділу поліції ГУ НП України  в Запорізькій області, службі (управлінню) у справах дітей Запорізької міської ради призначити уповноважених осіб для роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку, та надати список кандидатур до департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради до 01 травня 2016 року.
3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради:
3.1. До 15 травня 2016 року закріпити території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста та призначити уповноважених осіб з числа працівників загальноосвітніх навчальних закладів для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку.
3.2. Затвердити загальний склад уповноважених осіб для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку.
3.3. Провести до 15 травня 2016 року інструктаж для осіб, що відповідають за складання списків дітей і підлітків шкільного віку.
3.4. До 20 серпня 2016 року затвердити уточнені списки дітей і підлітків шкільного віку та забезпечити їх зберігання в територіальних відділах освіти, молоді та спорту управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
3.5. Забезпечити, на підставі складених списків, перевірку явки дітей до загальноосвітніх навчальних закладів міста з 01 вересня 2016 року та контроль за здобуттям неповнолітніми обов’язкової повної загальної середньої освіти.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet