Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 200 -2016-04-25 - Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2016 року

Керуючись Законами України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», на виконання Комплексної обласної програми  з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради від 24.11.2011 № 8, програм «Освіта на 2016-2018 роки», «Оздоровлення та відпочинок на 2016-2018 роки», затверджених рішенням Запорізької міської ради від 25.12.2015 № 18 «Про затвердження програм по галузях «Освіта», «Фізична культура і спорт» та Програм фінансування заходів з питань сім’ї та молоді та про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 № 27 (зі змінами і доповненнями)» та з метою організації змістовного відпочинку і оздоровлення дітей влітку 2016 року виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити мережу пришкільних таборів денного перебування  територіальних відділів освіти, молоді та спорту управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, спортивно-оздоровчих та профільних таборів цілодобового перебування закладів освіти (додається).
2. Встановити вартість харчування однієї дитини в день в таборах цілодобового перебування та в пришкільних таборах денного перебування згідно з програмою «Оздоровлення та відпочинок на 2016-2018 роки», яка затверджена  рішенням Запорізької міської ради від 25.12.2015 № 18 «Про затвердження програм по галузях «Освіта», «Фізична культура і спорт» та Програм фінансування заходів з питань сім’ї та молоді та про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 № 27 (зі змінами і доповненнями)»;  розмір батьківської плати за перебування дитини в таборі складає за одну зміну 20% від вартості харчування; звільнити від батьківської плати за перебування дитини в пришкільному таборі, спортивно-оздоровчому та профільному таборах цілодобового перебування дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, дітей з сімей, що потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, які потрапили у складні життєві умови, загальна чисельність яких складає не більше 20% від кількості дітей, що перебувають в таборі.
3. Збільшити на 10 відсотків витрати на харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах м. Запоріжжя в літній оздоровчий період для придбання свіжих овочів і фруктів від показників вартості харчування,  встановлених програмою «Освіта на 2016-2018 роки», яка затверджена рішенням Запорізької міської ради від 25.12.2015 № 18 «Про затвердження програм по галузях «Освіта», «Фізична культура і спорт» та Програм фінансування заходів з питань сім’ї та молоді та про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 № 27 (зі змінами і доповненнями)», і ввести в дію на період 01.06.2016 - 31.08.2016 показники вартості харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах (за виключенням Запорізького загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Злагода» санаторного типу) у розмірі:
            15 грн. 24 коп. - ясла, 22 грн. 78 коп. - дитячий садок;
            20 грн. 41 коп. - санаторні ясла для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу, з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, 28 грн. 88 коп. - санаторний дитячий садок;
            21 грн. 53 коп. - ясла цілодобового перебування дітей, 26 грн. 42 коп. - дитячий садок цілодобового перебування, виходячи з щоденної вартості меню;
            4. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, у період 01.06.2016 - 31.08.2016 вносять плату у розмірі 60% від вартості харчування дитини у дошкільному навчальному закладі в день:
            за харчування дитини, яка відвідує ясла -  9 грн. 14 коп.,  дитячий садок  - 13 грн. 67 коп.;
            за харчування дитини, яка відвідує санаторні ясла для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання - 12 грн. 25 коп.,  дитячий садок - 17 грн. 33 коп.;
за харчування дитини, яка відвідує ясла цілодобового перебування  - 12 грн. 92 коп., дитячий садок – 15 грн. 85 коп.;
за харчування дитини до 3-х років, що відвідує групу  чотирьох-, шестигодинного перебування з організацією одноразового харчування  (обід) та з організацією дворазового харчування (сніданок та обід або обід та підвечірок): сніданок – 2 грн. 86 коп., обід – 4 грн., підвечірок – 2 грн. 29 коп.;
за харчування дитини від 3-х років до 6(7) років, що відвідує групу  чотирьох-, шестигодинного перебування з організацією одноразового харчування  (обід) та з організацією дворазового харчування (сніданок та обід або обід та підвечірок): сніданок – 4 грн. 27 коп., обід – 5 грн. 98 коп., підвечірок – 3 грн. 42 коп.
5. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради:
5.1. Здійснити відкриття пришкільних таборів денного перебування територіальних відділів освіти, молоді та спорту управління освіти і науки департаменту освіти і науки молоді та спорту Запорізької міської ради за умови виконання вимог діючого санітарного законодавства та погодження з органами державної санітарно-епідеміологічної служби.
5.2. Забезпечити контроль за організацією роботи пришкільних таборів денного перебування територіальних відділів освіти, молоді та спорту управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
5.3. Надати кадрову та методичну допомогу керівництву пришкільних та профільних оздоровчих таборів.
5.4. Організувати навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників пришкільних та профільних таборів.
5.5. Забезпечити оздоровлення школярів у позаміському дитячому закладі відпочинку та оздоровлення  згідно з додатком 1.
5.6. Забезпечити відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, згідно з додатком 2.
5.7. Забезпечити організацію змістовного дозвілля та відпочинку школярів міста в період літніх канікул.
5.8. Забезпечити відповідно до потреб населення на період з 01.06.2016 до 31.08.2016 функціонування дошкільних навчальних закладів всіх типів, дошкільних груп.
5.9. До 20.05.2016 погодити мережу дошкільних груп та тривалість перебування дітей  в навчальних закладах міста на оздоровчий період.
5.10. Забезпечити створення належних умов у дошкільних навчальних закладах всіх типів для організації повноцінного відпочинку та оздоровлення вихованців.
5.11. До 27.05.2016 забезпечити погодження планів роботи дошкільних навчальних закладів всіх типів на оздоровчий період, додаткове погодження з територіальними санітарно-епідеміологічними службами.
5.12. Забезпечити належний контроль за організацією оздоровчої та виховної роботи з дітьми, за організацією харчування дітей, за дотриманням правил охорони життя та здоров'я дітей, за проведенням заходів щодо попередження отруєнь дітей, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотриманням вимог санітарно-гігієнічного режиму в дошкільних навчальних закладах всіх типів.
5.13. До 31.05.2016 провести огляд дошкільних навчальних закладів щодо визначення готовності до роботи в оздоровчий період.
5.14. Забезпечити переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп наприкінці оздоровчого періоду (серпень).
6. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради спільно із Запорізьким міським управлінням держсанепідслужби у Запорізькій області провести перевірку стану організації дитячого харчування у пришкільних таборах денного перебування територіальних відділів освіти, молоді та спорту управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
7. Управлінню з питань охорони здоров'я Запорізької міської ради:
7.1. Сприяти забезпеченню пришкільних таборів денного перебування та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, розташованих на території м. Запоріжжя, кваліфікованими медичними кадрами (лікарі-педіатри, лікарі-стоматологи та медичні сестри) відповідно до заявок керівників таборів.
7.2. Проводити своєчасні медичні огляди дітей, які від’їжджають до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з обов’язковою видачею медичної довідки встановленого зразка (форма № 079-о).
8. Просити Ленінський відділ ГУ Національної поліції України в Запорізькій області вжити заходів щодо запобігання правопорушень в місцях дислокації пришкільних таборів денного перебування територіальних відділів освіти, молоді та спорту управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, а також закріпити за кожним оздоровчим закладом працівників секторів молодіжної превенції, місця знаходження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку включити в маршрути патрулювання патрульно-постової служби поліції.
9. Власникам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані на території міста, забезпечити проведення необхідних ремонтних і підготовчих робіт у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
10. Запорізькому міському управлінню Держсанепідемслужби у Запорізькій області, управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради проводити планові перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку згідно з вимогами чинного законодавства, забезпечивши контроль та нагляд за дотриманням та виконанням вимог протипожежної і техногенної безпеки за підготовкою, відкриттям та функціонуванням дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok _200.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet