Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 202/1 -2016-04-25 - Про організацію та проведення міського заходу «Фестиваль сім’ї»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення Запорізької міської ради від 24.12.2012 № 79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя», рішення Запорізької міської ради від 25.12.2015 № 18 «Про затвердження програм по галузях «Освіта», «Фізична культура і спорт» та Програм фінансування заходів з питань сім’ї та молоді, та про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 №27 (зі змінами та доповненнями)», рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.08.2011 № 363 «Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням», виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради забезпечити організацію та проведення 05.06.2016 з 10-00 до 21-00 години в ЦПКіВ «Дубовий гай» міського заходу «Фестиваль сім’ї».
Дозволити проведення святкової ходи 05.06.2016 з 10-00 до 11-00 години від майдану Волі впродовж вулиці Дніпровської, на перетині Прибережної автомагістралі до входу в ЦПКіВ «Дубовий Гай» з обмеженням руху всіх транспортних засобів на момент проходження ходи.
Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, виготовити інформаційні матеріали з сюжетами соціальної спрямованості щодо проведення 05.06.2016 загальноміського святкового заходу «Фестиваль сім’ї» у кількості 15 плакатів формату 3,0х6,0м та 15 плакатів формату 1,2х1,8м, та забезпечити їх розміщення на вільних від комерційної реклами рекламних площинах, які перебувають у комунальній власності.
Комунальному підприємству ЦПКіВ «Дубовий гай» забезпечити монтаж сцени, встановлення необхідної кількісті лавок для проведення заходу, а також дотримання належного санітарного стану місць проведення заходу.
Управлінню культури і мистецтв Запорізької міської ради підготувати тематичну концертну програму для проведення урочистого відкриття заходу в ЦПКіВ «Дубовий гай».
Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» забезпечити подання необхідної потужності електроструму, підключення обладнання та чергування електрика під час проведення заходу.
Комунальному підприємству «Титан» забезпечити встановлення 15 біотуалетів та 10 наметів в ЦПКіВ «Дубовий гай».
Просити Ленінський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.
Просити сектор ДАІ Ленінського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області по обслуговуванню адміністративної території м.Запоріжжя забезпечити перекриття 05.06.2016 з 10-00 до 11-00 години руху транспорту від майдану Волі впродовж вулиці Дніпровської, на перетині Прибережної автомагістралі до входу в ЦПКіВ «Дубовий Гай» під час проходження ходи.
Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.
Просити Головне управління ДСНС України в Запорізькій області забезпечити чергування пожежної машини під час проведення заходу.
Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити широке анонсування святкового заходу.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet