Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 204 -2016-04-25 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.09.2015 № 417 «Про створення комісії з перегляду списків (переліків) пам’яток історії та культури республіканського, місцевого значення м.Запоріжжя»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Розподілу обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 31.12.2015 № 2625 к/тр, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.09.2015 № 417 «Про створення комісії з перегляду списків (переліків) пам’яток історії та культури республіканського, місцевого значення м.Запоріжжя», а саме: затвердити склад комісії з перегляду списків (переліків) пам’яток історії та культури республіканського і місцевого значення м.Запоріжжя у новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                   В.В. Буряк

Прикріплені файли:

СКЛАД.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet