Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 205 -2016-04-25 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2013 №13/1 «Про затвердження Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста Запоріжжя»

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 25.01.2013 №13/1 «Про затвердження Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста Запоріжжя», а саме:
у пункті 7 абзац другий викласти у такій редакції: «довідка про реєстрацію місця проживання заявника»;
у пункті 16.4. замість слів «склад сім’ї» слід читати «про реєстрацію місця проживання».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.
 

Міський голова                                                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet