Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 210/2 -2016-04-25 - Про передачу зовнішніх мереж холодного водопостачання в господарське відання комунальному підприємству “Водоканал”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОСНОВАНІЄ” та комунального підприємства “Водоканал”, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1.  Вилучити з господарського відання МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОСНОВАНІЄ” та передати в господарське відання комунальному підприємству “Водоканал” зовнішні мережі холодного водопостачання  згідно з додатком до рішення.
2. Доручити МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “ОСНОВАНІЄ” передати, а комунальному підприємству “Водоканал” прийняти в господарське відання зовнішні мережі холодного водопостачання  згідно з додатком до рішення.
3. Зобов’язати комунальне підприємство “Водоканал”  надати до департаменту комунальної власності та приватизації міської ради інформацію щодо виконання пункту 2 рішення.
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово0комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

Міський голова

В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok_210_2.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet