Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 211/3 -2016-04-25 - Про передачу в користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №14 по вул. Лермонтова державній установі «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України»

Цивільним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядуванні в Україні", рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 "Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя", розглянувши звернення ДУ «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України» від 05.02.2016 №90, враховуючи згоду департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради від 18.03.2016 №501/01-37/01, МКП "ОСНОВАНІЄ" від 02.03.2016 №2222/01-03, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Передати в користування за договором позички державній установі «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України» нежитлове приміщення XІII першого поверху (літ.А-5) загальною площею 205,7 кв.м. в будинку №14 по вул. Лермонтова, що перебуває на балансі міського комунального підприємства "ОСНОВАНІЄ", для розміщення співробітників відділу протидії кіберзлочинам в Запорізькій області Придніпровського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України строком на 2 роки 11 місяців.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення, зазначеного в п.1 даного рішення.
3. Міському комунальному підприємству "ОСНОВАНІЄ" укласти договір позички частини нежитлового приміщення зазначеної в п.1 даного рішення з державною установою «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України».
4. Державній установі «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України» укласти договори з балансоутримувачем об’єкта позички зазначеного в п.1 даного рішення про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та з постачальниками комунальних послуг.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet