Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 213/1 -2016-04-25 - Про передачу в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району вартості реконструкції об’єкту «Реконструкція тротуару по вул. Новокузнецька (непарна сторона) в м.Запоріжжі»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації тротуару по вул. Новокузнецька (непарна сторона) в м. Запоріжжя, в Комунарському районі, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району вартість реконструкції об’єкта «Реконструкція тротуару по вул. Новокузнецька (непарна сторона) в м. Запоріжжя» в сумі 2621062,55 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району прийняти на баланс вартість реконструкції об’єкта «Реконструкція тротуару по вул. Новокузнецька (непарна сторона) в м. Запоріжжя».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

Міський голова

                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet