Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 213/2 -2016-04-25 - Про передачу районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району витрат по об’єкту «Реконструкція ігрового майданчика для дітей середнього віку з благоустроєм прилеглої території в районі житлового будинку по вул. Південноукраїнській, 15 в м. Запоріжжя»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації реконструйованого ігрового майданчика для дітей середнього віку в районі житлового будинку по вул. Південно-українській, 15 м. Запоріжжя,  виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району витрати по об’єкту «Реконструкція ігрового майданчика для  дітей середнього віку з благоустроєм прилеглої території в районі житлового будинку по вул.Південноукраїнській,15 в м.Запоріжжя» в сумі 1 439 014,06 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району прийняти витрати по об’єкту «Реконструкція ігрового майданчика для дітей середнього віку з благоустроєм прилеглої території в районі житлового будинку по вул. Південноукраїнській, 15 в м. Запоріжжя».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого    заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

Міський голова

                                                        В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet