Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 213/5 -2016-04-25 - Про передачу районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району витрат по об’єкту «Будівництво підпірних декоративних стін від вул. Правди до вул. Перемоги» в районі парку Трудової слави м. Запоріжжя

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації підпірних декоративних стін від вул. Правди до вул. Перемоги в районі  міського парку Трудової слави м. Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району витрати по об’єкту «Будівництво підпірних декоративних стін від вул. Правди до вул. Перемоги» в районі парку Трудової слави м. Запоріжжя вартістю 610 924,46 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району прийняти витрати по об’єкту «Будівництво підпірних декоративних стін від вул. Правди до вул. Перемоги» в районі парку Трудової слави м. Запоріжжя.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

Міський голова

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet