Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 231 -2016-05-05 - Про повідомлення президента Запорізького міського благодійного фонду «Фізичне виховання-здоров'я нації» Богдана В. щодо організації та проведення у місті Запоріжжя з 10.06.2016 по 11.07.2016, на період проведення «Євро-2016» з футболу, заходів масового відпочинку футбольних вболівальників у ландшафтного парку «Вознесенівський» на площі біля каскаду фонтанів «Райдуга»

Розглянувши повідомлення президента Запорізького міського благодійного фонду «Фізичне виховання-здоров'я нації» Богдана В. щодо організації та проведення у місті Запоріжжя з 10.06.2016 по 11.07.2016,  на період проведення «Євро-2016» з футболу, заходів масового відпочинку футбольних вболівальників у ландшафтного парку «Вознесенівський» на площі біля каскаду фонтанів   «Райдуга»,   з метою створення  мешканцям міста та вболівальникам  належних умов для   проведення культурного та спортивного дозвілля  під час трансляції матчів та у вільний від перегляду матчів час, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:   
1. Визнати  проведення у м. Запоріжжя з  10.06.2016 по 11.07.2016 заходів масового відпочинку футбольних вболівальників у ландшафтного парку «Вознесенівський» на площі біля каскаду фонтанів   «Райдуга»   заходами міського значення.
2. Дати дозвіл Запорізькому міському благодійного фонду «Фізичне виховання-здоров'я нації» на проведення з  10.06.2016 по 11.07.2016 заходів масового відпочинку футбольних вболівальників у ландшафтного парку «Вознесенівський» на площі біля каскаду фонтанів «Райдуга».   
3. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради забезпечити  дотримання належного санітарного стану місця проведення зазначених заходів та встановити необхідну кількість біотуалетів, контейнерів для сміття та секцій паркану-огорожі.
4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району та управлінню розвитку підприємництва та дозвільних послуг Запорізької міської ради, при необхідності, організувати під час проведення зазначених заходів роботу об’єктів роздрібної торгівлі біля  каскаду фонтанів   «Райдуга», а також забезпечити контроль за правилами роздрібної торгівлі під час проведення зазначених заходів.
5. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради  організувати та провести   біля каскаду фонтанів «Райдуга»  у вищевказаний   період  за окремим планом спортивні заходи та заходи для молоді.
6. Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час  проведення зазначених заходів.
7. Просити Ленінський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення зазначених заходів.
8. Просити управління  патрульної поліції в м.Запоріжжя Департаменту патрульної поліції  України   забезпечити безпеку дорожнього руху під час проведення зазначених заходів.
9. Просити ГУ ДСНС України у Запорізькій області організувати  чергування  пожежної машини під час  проведення зазначених заходів.
10.  Контроль  за   виконанням   даного   рішення  покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                      В.В.Буряк   


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet