Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 232 -2016-05-05 - Про проведення фізкультурно-спортивного свята «Ярмарок спорту»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення Запорізької міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя», та розглянувши звернення громадської організації «Спортивний клуб «Хорта» від 25.04.2016 № 12 «Про організацію фізкультурно-спортивного свята «Ярмарок спорту», виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визнати проведення 14.05.2016 з 10-00 по 14-00 в Центральному  парку культури та відпочинку «Дубовий гай» фізкультурно-спортивного свята «Ярмарок спорту» заходом міського значення.
2. Доручити департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради:
2.1. Забезпечити участь у фізкультурно-спортивному святі «Ярмарок спорту» вихованців міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
2.2. Надати комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» дизайн-макети для друку інформаційних матеріалів формату 3х6м та 1,2х1,8м з інформацією соціальної направленості, з тематикою фізкультурно-спортивної направленості.
3. Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, забезпечити виготовлення інформаційних матеріалів з інформацією соціальної направленості, з тематикою фізкультурно-спортивної направленості, у кількості - 20 плакатів формату 3,0х6,0м, 15 плакатів формату 1,2х1,8м, та забезпечити їх розміщення на вільних від комерційної реклами рекламних площинах, які перебувають у комунальній власності, на термін до 16.05.2016.
4. Комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» надати сцену та звукову апаратуру для проведення показових виступів, забезпечити належний санітарний стан місця проведення заходу.
5. Клопотати перед керівництвом управління патрульної поліції в м.Запоріжжя забезпечити охорону публічного порядку та безпеки під час проведення зазначеного заходу.
6. Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час  проведення зазначеного заходу.
7.   Клопотати перед керівництвом Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області забезпечити охорону  публічного порядку та безпеки під час проведення зазначеного заходу.            8.  Контроль  за   виконанням   даного   рішення  покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                                                       В.В.Буряк   


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet