Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 234 -2016-05-06 - Про закріплення на праві господарського відання за комунальним підприємством «Титан» об’єкту благоустрою «Правобережний міський пляж»

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», рішенням міської ради від 22.06.2011 № 41 «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя» та з метою організації раціонального використання і благоустрою території на водному об’єкті в межах прибережної захисної смуги р. Дніпро, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визнати територію Правобережного пляжу в районі бул. Вінтера у Дніпровському районі  площею 1,3406 га об’єктом благоустрою «Правобережний міський пляж».
2. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємство «Титан» об’єкт благоустрою «Правобережний міський пляж» для подальшого утримання та благоустрою (схема меж території «Правобережний міський пляж» додається).
3. Зобов’язати КП «Титан»:
3.1. Замовити розробку проектної документації щодо комплексної організації об’єкту благоустрою «Правобережний міський пляж» відповідно до вимог чинного законодавства.
3.2. Підготувати та подати до департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради бюджетний запит щодо обсягу коштів, необхідних для підготовки проектної документації.
3.3. Проводити розташування елементів благоустрою на  території об’єкту благоустрою «Правобережний міський пляж» в порядку, визначеному чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok_234.pdf


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet