Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 235 -2016-05-12 - Про передачу функцій робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м.Запоріжжі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 та враховуючи рішення Запорізької міської ради від 27.04.2016 №36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів», з метою регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами в м.Запоріжжі, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Покласти функції робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м.Запоріжжі на департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради.
2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити висвітлення даного рішення в засобах масової інформації.
3. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 №46 “Про передачу функцій робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м.Запоріжжі” вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                    В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet