Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 237 -2016-05-12 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2016 №40 “Про розміщення соціальної реклами”

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Запорізької міської ради від 24.12.2012 №79 “Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя”, рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 №45 "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами" та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.08.2011 №363 "Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням", з метою вдосконалення та покращення інформування мешканців міста Запоріжжя про соціальні акції та програми, які проводяться у місті, а також для досягнення суспільно корисних цілей та популяризації загальнолюдських цінностей, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни у рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 28.01.2016 №40 “Про розміщення соціальної реклами”, а саме викласти пункт 2 рішення у наступній редакції:
“2. Дозволити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” за відповідними заявками від ініціаторів, погодженими управлінням внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради, безпосереднє розміщення наданих заявниками плакатів чи виготовлення, в разі зазначення в погодженій заявці такої необхідності, і подальше розміщення на вільних від комерційної реклами рекламних засобах, які перебувають у нього па балансі, інформаційних плакатів з соціальною рекламою чи соціально значимою інформацією.”
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                     В. В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet