Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 243 -2016-05-23 - Про організацію спеціальних рейсів транспорту загального користування на період навігації 2016 року

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», з метою забезпечення перевезення населення міста на період навігації 2016 року, відповідно до затвердженого розкладу руху пасажирських суден на приміських лініях, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Доручити Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс»:
1.1. Організовувати на період річкової навігації 2016 року спеціальні рейси, відповідно до затвердженого розкладу руху пасажирських суден:
1.1.1. Тролейбусні рейси для вивозу жителів міста з річкового порту за напрямками: Ленінського  району (зупинок: «вул. Піщана», «Арматурний завод», «Бородінський мкрн.»), Комунарського району (зупинок: «вул. Чумаченка», «4-й Південний мкрн.»), Заводського району (зупинки «БК «Запоріжвогнетрив»).
1.1.2. Автобусні рейси для підвозу та вивозу жителів міста з річкового порту по маршруту загального користування №38 «БК ЗАлК – вул. Рубана – БК ЗАлК» від зупинки «БК ЗАлК» через вул.Рекордну та вул.Портову.
1.2. Внести зміни до паспортів автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, а також провести інструктажі з водіями.
2. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради:
3.1. Довести через засоби масової інформації до відома жителів міста Запоріжжя інформацію про організацію спеціальних рейсів автобусного та тролейбусних маршрутів на період навігації 2016 року.
3.2. Погодити ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» скореговані розклади та схеми руху.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet